تقویت قوای جنسی در طب سنتی به کمک گیاهان دارویی

 عمدتا تمایل نداشتن، ناتوانی یا توانایی ناقص برای انجام کامل عمل جنسی، فقدان ارضای کامل از عمل جنسی و ناتوانی طرفین در ارضای طرف مقابل، ناتوانی یا ضعف جنسی اطلاق می شود. عمل جنسی در صورتی ارضا کننده خواهد بود که در محدوده مقدسات و هنجارهای مورد قبول جامعه، در محیطی سالم، با نشاط و تحت شرایط درست انجام شود یعنی دو طرف عمل جنسی را با شرایط مناسب و با رضایت کامل انجام دهند. بسیاری از گیاهان نیز با توجه به مواد موجود در آنها می‌توانند برای تقویت میل جنسی موثر باشند. لذا، در این مقاله به تقویت قوای جنسی در طب سنتی می پردازیم.


هایپر سلامت

عوامل مختلفی‌ از جمله مسایل روحی روانی، سن، تغذیه، بعضی از بیماری‌ها، بسیاری از داروها میزان آگاهی و دانش از عمل جنسی، نوع تحرک و شرایط آب‌ و هوایی می‌توانند در کاهش یا افزایش و تقویت میل جنسی تاثیرگذار باشند. همچنین، زیاده روی بیش از حد در عمل جنسی بدون این که تحت تاثیر هیجانات خارجی باشد می تواند به تنهایی موجب ناتوانی جنسی شود.


نکته: این درمان ها تمایل و عملکرد جنسی را تقویت می کنند اما لزوما تعداد اسپرم را افزایش نمی دهند.


نسخه اول

ترکیبات:
جاوشیر ١٠ گرم
آب ٤ لیوان
آب مرزنجوش یک لیوان
زنجبیل ٣٠ گرم
فلفل ٥ گرم
عسل ١٠٠ گرم

روش تهیه: ابتدا جاوشیر را پودر کرده سپس، پودر زنجیل یا زنجبیل تازه و همچنین، فلفل را اضافه کنید. حال، آب ولرم را با عسل مخلوط نموده و به مخلوط بالا اضافه کنید. در انتها آب مرزنجوش را بیافزایید. این نسخه را روزانه جهت تقویت قوای جنسی در سه نوبت به میزان یک قاشق غذاخوری میل نمایید.


نسخه دوم

 ترکیبات:
صمغ انجدان ١٠ گرم
بذر ترتیزک آبی ٢٠ گرم
هل ١٠ گرم
تخم هویج ٢٠ گرم
تخم زبان گنجشک ١٠ گرم
شاه زیره (کراویا) مشک ٢ گرم
روغن دانه صنوبر ١٠٠ گرم
عسل ٢٠٠ گرم

روش تهیه:تخم زبان گنجشک، تخم هویج، بذر ترتیزک آبی، هل، مشک و شاه زیره (کراویا) را آسیاب کنید. سپس، صمغ انجدان، روغن دانه صنوبر و را عسل اضافه کنید. این مخلوط را سه بار در روز به میزان یک قاشق غذاخوری میل کنید. این نسخه جهت تقویت قوای جنسی بسیار مفید است.


نسخه سوم

 ترکیبات :
عسل بلادر ١٠ گرم
عسل ١٠٠ گرم
روغن گاوی ٥٠ گرم

روش تهیه: عسل بلادر (رطوبت غلیظی بین مغز و پو سته ی خارجی میوه ی بلادر را عسل یا روغن بلادر می نامند)، عسل معمولی و روغن گاوی را با هم مخلوط کرده و روزانه در سه نوبت یک قاشق غذاخوری از آن میل نمایید.


نسخه چهارم

 ترکیبات:
خرما ٥ عدد
شنبلیله ٥٠ گرم
عسل ٢٠٠ گرم

روش تهیه: خرما را له کنید سپس، شنبلیله و عسل را به آن اضافه کنید. حال جهت تقویت قوای جنسی، این نسخه را در سه نوبت به میزان یک قاشق غذا خوری میل نمایید .


نسخه پنجم

 ترکیبات:
چاتلانقوش (میوه درخت بنه) ٢٠ گرم
شیر گوسفند ٢ لیوان

روش تهیه: به دو لیوان شیر گوسفند، ۲۰ گرم چاتلانقوش (میوه درخت بنه) اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. این مخلوط را در سه نوبت صبح، ظهر و شب به میزان یک قاشق غذاخوری بنوشید.


نسخه ششم

 ترکیبات:
مغز بادام ٣٠ گرم
مغز فندق ٣٠ گرم
مغز پسته ٣٠ گرم
مغز نارگیل ٥٠ گرم
مغز دانه صنوبر ٢٠ گرم
میوه گیاه بقم (چشم خروس) ٢٠ گرم
کنگر دانه ١٠ گرم
چاتلانقوش ١٠ گرم
دانه انار ٢٠ گرم
فلفل ٥ گرم
زنجبیل ٢٠ گرم
عسل ٢٠٠ گرم

روش تهیه: ابتدا مغز بادام، مغز فندق، مغز پسته، مغز نارگیل، مغز دانه صنوبر، دانه انار و کنگر دانه را آسیاب کنید. سپس، پودر فلفل و زنجبیل را به آن افزوده و خوب مخلوط کنید. در نهایت، میوه گیاه بقم (چشم خروس) و چاتلانقوش را همراه با عسل به مخلوط مزبور اضافه کرده و میل نمایید. مصرف روزانه از این مخلوط در سه نوبت، هر بار به میزان یک قاشق غذاخوری به تقویت قوای جنسی کمک می کند.


نسخه هفتم

 ترکیبات:
عاقرقرحا ١٠ گرم
زنبق خوشبو ٢٠ گرم
گیاه شیر سمگ ١٠ گرم
مشک گیاه ٥ گرم
عسل ١٠٠ گرم

روش تهیه: تمامی مواد مزبور را با هم مخلوط کرده و روزانه دو تا سه قاشق غذاخوری از این مخلوط استفاده کنید. این نسخه علاوه بر تقویت قوای جنسی، سبب تقویت بنیه بدن نیز می شود.


نسخه هشتم

 ترکیبات:
عاقرقرحا ١٠ گرم
مشک گیاه ٥ گرم
روغن زنبق ١٠٠ گرم

روش تهیه : به ۱۰۰ گرم روغن زنبق، عاقرقرحا و مشک گیاه را اضافه کرده و به خوبی مخلوط کنید. این مخلوط را در سه نوبت صبح، ظهر و شب به میزان یک قاشق غذاخوری میل کنید.


نسخه نهم

 ترکیبات:
خردل ٥ گرم
بذر گزنه ١٠ گرم
روغن زیتون ٢ لیوان
صمغ انجدان ١٠ گرم
بذر خاملان ١٠ گرم
عسل ١٠٠ گرم

روش تهیه: ابتدا خردل، بذر گزنه و بذر خاملان را آسیاب کنید. سپس، صمغ انجدان و روغن زیتون را به همراه عسل به آن اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. مصرف روزانه از این مخلوط در سه نوبت، هر بار به میزان یک قاشق غذاخوری به تقویت قوای جنسی کمک می کند.


نسخه دهم

 ترکیبات:
مرمکی ١٠ گرم
گوگرد فارسی ٥ گرم
میوه کاجیره ١٠ گرم
عاقرقر حا ١٠ گرم
فلفل سیاه ٥ عدد نکوبیده
پیاز دشتی ٥ گرم
عسل ١٥٠ گرم
صمغ انجدان ١٠ گرم
روغن بنفشه یک لیوان

روش تهیه: ابتدا مرمکی و صمغ انجدان را خرد کنید. سپس، گوگرد فارسی، میوه کاجیره، عاقرقرحا، فلفل سیاه نکوبیده و پیاز دشتی را به همراه عسل و روغن بنفشه به صمغ های خرد شده بیافزایید. این مخلوط را سه بار در روز به میزان یک قاشق غذاخوری میل کنید. این نسخه جهت تقویت قوای جنسی سودمند است.تمامی حقوق این سایت متعلق به فروشگاه هایپر سلامت می باشد